Arpalit Neo pena 150ml

 • 1 z 2

Aerosolový insekticídny prípravok s ovocídnym a larvicidnym účinkom vo forme peny. Obsahuje aj zložky, ktoré dodávajú srsti zvierat výživu a lesk. Forma peny je vhodná najmä pre zvieratá, ktoré neznášajú tekutú formu alebo k ošetreniu tvárovej časti.


 • €4,93 bez DPH
 • (3 ks) Skladom
  Môžeme doručiť do: 22.05.2024
€5,92 / ks
Kategória: Starostlivosť o psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Starostlivosť o činčily (?): Ochrana činčíl pred parazitmi
Starostlivosť o králiky (?): Ochrana králikov pred parazitmi
Starostlivosť o morčatá (?): Ochrana morčiat pred parazitmi
Starostlivosť o osmákov (?): Ochrana osmákov pred parazitmi
Starostlivosť o škrečkov (?): Ochrana škrečkov pred parazitmi
Starostlivosť o myši a potkanov (?): Ochrana myší a potkanov pred parazitmi
Starostlivosť o pieskomilov (?): Ochrana pieskomilov pred parazitmi
Starostlivosť o veveričky a burundukov (?): Ochrana veveričiek a burundukov pred parazitmi
Dezinfekcia a lekáreň pre vtáky (?): Ektoparazitické prípravky
 

Aerosolový insekticídny prípravok s ovocídnym a larvicidnym účinkom vo forme peny.Obsahuje aj zložky, ktoré dodávajú srsti zvierat výživu a lesk. Forma peny vhodná najmä pre zvieratá, ktoré neznášajú tekutú formu alebok ošetreniu tvárovej časti.

Aerosolový insekticídny prípravok s ovocídnym a larvicidnym účinkom vo forme peny.Obsahuje aj zložky, ktoré dodávajú srsti zvierat výživu a lesk. Forma peny vhodná najmä pre zvieratá, ktoré neznášajú tekutú formu alebok ošetreniu tvárovej časti.

Prípravky ARPALIT Neo sú jedinečnými prípravky na báze najnovších poznatkov o pôsobení insekticídnych látok, ktoré poskytujú dlhodobý účinok proti blchám, kliešťom, všetkým, všenkám a ich vývojovým stupňom. Poskytujú ochranu proti opätovnému napadnutiu týmito ektoparazitmi. Hlavnými insekticídnými látkami sú permetrín a FENOXYKARB.

Permetrin zabíja dospelé ektoparazity a FENOXYKARB likviduje všetky ich vývojové štádiá. Tieto látky sú na rozdiel od iných iba minimálne toxické.

Pri pravidelnom používaní prípravkov ARPALIT Neo ochránite svojho miláčika nielen pred blchami, kliešťami a pred ich vývojovými štádiami, ale aj pred zákernými ochoreniami typu lymfská borelióza a kliešťová encephalitida. Zároveň tieto prípravky pôsobia preventívne proti vzniku alergie na blšie uhryznutia.

Prípravky ARPALIT Neo sú určené pre všetky nepotravinárske zvieratá, najmä, pre psov, vtáky, plazy, a iné drobné živočíchy, vrátane mláďat od veku 2 mesiacov.

Prípravky ARPALIT Neo nielenže ochráni pred nepríjemnými ektoparazitmi, ale naviac, obsahujú D-panthenol a silikónovou zložku. D-panthenol dodáva pokožke, srsti alebo peria zvieraťa výživu a vlhkosť. Silikónová zložka vytvára na povrchu srsti alebo peria ochranný hodvábny lesklý film, ktorý zabraňuje dehydratácii.

Návod na použitie:

Pred použitím pretrepať. Nádobu je nutné držať pri aplikácii hore dnom. Na ruku ošetrujúceho alebo na povrch tela zvieraťa sa aplikuje pena veľkosti tenisovej loptičky. Rovnomerne sa rozotrie po povrchu tela zvieraťa, prečeše sa hrebeňom, kefou alebo rukou v rukavici, aby liek mohol prestúpiť až na kožu. Množstvo aplikovaných dávok sa odvíja od veľkosti ošetrovaného zvieraťa. Ošetrenie sa vykoná systematicky po celom povrchu tela. Srsť alebo koža zvieraťa po ošetrení musí byť ľahko zvlhčená.

Pri ošetrení tvárovej časti sa prípravok nastrieka na ruku v rukavici a pozorne sa votrie do srsti, aby nedošlo k vniknutiu do otvorov.

Ak má zviera veľmi citlivú pokožku, opatrne vyskúšajte pôsobenie prípravku na malé časti tela. Ak sa neobjaví podráždenie, sčervenanie alebo zápal, opatrne nanášajte, nerobte masírovanie pokožky.

Ošetrenie zvieraťa je možné po 1 týždni opakovať. Po aplikácii zviera 48 hodín nekúpte.

Zloženie:

Voda čistená 77,70 g, Propanum / Butanum 21,00, Permethrinum 0,48 g, Polysorbate-20 0,08 g, Phenoxycarb 0,12 g, D-panthenolum 0,08 g, Hydroxyethylcellulosum 0,20 g, centrimónium bromidum 0,20 g, Phenyl Trimethicone 0,08 g, Parfume 0,02 vo 100,00 g prípravku.

Upozornenie:

Nepodávajte chorým alebo alergickým zvieratám ani zvieratám v laktácii.

Prípravok nie je vhodný pre mačky.

Podobné produkty

 • Arpalit Neo mechanický rozprašovač 150ml
  Kožný sprej, roztok je ektoparazitický prípravok s ovicidním a larvicidním účinkom. Používa sa k bežnému ošetreniu srsti i k ochrane...
  Dostupnosť:Skladom 1 
  Kód:022600252
  Značka:Aveflor
  Záruka:2 roky
 • Arpalit Neo spray, roztok 150ml
  Poskytujú dlhodobý účinok proti blchám, kliešťom, všenkám a všetkým ich vývojovým stupňom
  Dostupnosť:Vypredané
  Kód:022600253
  Značka:Aveflor
  Záruka:2 roky
  Arpalit Neo spray, roztok 150ml
  €6,43 bez DPH
  €7,71
 • Arpalit Neo kondicionér s TTO 250ml
  Jemný kondicionér na ošetrenie srsti kožušinových zvierat po umytí s obsahom vitamínov, extraktu z listov čajovníka čínskeho, olivového oleja a...
  Dostupnosť:Skladom 6 
  Kód:022600251
  Značka:Aveflor
  Záruka:2 roky
 • Francodex parfém MISTINGUETTE pre psov 50ml
  Francúzsky parfum pre psov s nádhernou kvetinovou vôňou, bez farbív.
  Dostupnosť:Vypredané
  Kód:022600749
  Značka:Francodex
  Záruka:2 roky
 • Sáčky na psie exkrementy papierové, páskované 25ksAkcia
  Papierová súprava FEDOG obsahujúca 25 kusov páskovaných papierových sáčkov, ktoré sú lahko odbúratelné vo volnej prírode.
  Dostupnosť:Vypredané
  Kód:022600185
  Značka:Ostatní
  Záruka:2 roky
 • Vetramil vosk na labky 120g
  Med v prípravku Vetramil poskytuje dlhodobú ochranu proti vonkajším vplyvom. Pridané esenciálne oleje zvyšujú prirodzenú odolnosť kože.
  Dostupnosť:Vypredané
  Kód:022600151
  Značka:Ostatní
  Záruka:2 roky
  Vetramil vosk na labky 120g
  €15,61 bez DPH
  €18,73

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.