Info o nás

o nasNaša firma Sirex Group s.r.o. a jej projekt petparadise.sk vznikla v roku 2015 dňom zápisu do obchodného registra. Sídlo firmy sa nachádza 15 km od Topoľčian smerom na Nitru v Kamanovej. Projekt petparadise.sk vznikol združením dlhoročných chovateľov exotických zvierat, hlavne chovateľov exotického vtáctva, odborníkov z oblasti výživy zvierat a veterinárnej starostlivosti.

 

Od začiatku sa sústreďujeme na chov exotických vtákov a papagájov, na zásobovanie chovateľov a maloobchodných predajní so zvieratami určenými pre záujmové chovy a  chovateľskými potrebami.

V súčasnej dobe rozširujeme našu pôsobnosť do blízkeho zahraničia napr. na Česko, Poľsko, Rakúsko.

Môžete sa s nami stretnúť na burzách po celej SR, ČR. 

Zvieratá pochádzajú tak z nášho odchovu, tak z odberu od drobných chovateľov, v menšej miere od veľkoobchodníkov a v neposlednej rade z importov zo zahraničia napr. Salvador, Thajsko, Peru, Kazachstan, Singapur atď.

Našim cieľom nie je len predávať, ale i poskytovať našim odberateľom servis a poradenstvo pri chove.

O informácie a skúsenosti s chovom a odchovom sa s Vami môžeme podeliť u druhov : škrečok, myš, burunduk, andulka vlnkovaná, korela, agapornis, alexander, zebrička, kanárik  (s odchovom: rozely, žaka, kakadu, ary), suchozemských korytnačiek, chameleónov, cvrčkov, a iné.

Pretože sortiment nami ponúkaných zvierat sa stále rozširuje, naše skladovacie a chovné priestory podľa požiadaviek jednotlivých druhov rozširujeme. 

Na zdravie našich jedincov dohliada veterinárny lekár. Informácie  uvádzané na tomto webe sme v prvom rade získavali z odbornej literatúry a z článkov na webe. Skúsenosti s našim spôsobom chovu a odchovu budeme priebežne doplňovať.

Sme držiteľmi všetkých povolení a registrácií potrebných pre medzinárodný obchod a prepravu zvierat. Sme držiteľmi povolenia na výrobu a predaj krmív a náš chov je registrovaný.

 

V prípade ak potrebujete poradiť s chovom, alebo má Váš miláčik zdravotné problémy, radi  Vám poradíme na e-maile : poradna@petparadise.sk

Radi uvítame prípadné Vaše pripomienky na našom e-maile: sales@petparadise.sk

 

Ďakujeme Vám za návštevu našich stránok!