Korona vírus - aktuálne informácie pre našich zákazníkov

Milí zákazníci,

 

vzhľadom k epidémii COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať o niektorých prevádzkových opatreniach:

Naše pracovisko nie je zatiaľ epidémiou zasiahnuté, dbáme na prevenciu, používame rúšky a rukavice, pravidelne dezinfikujeme kancelárie, sklady, zavádzame dvoj zmennú prevádzku.

Tovaru máme dostatok, žiadny dodávateľ nám zatiaľ nenahlásil problémy vo výrobe, menšie problémy sú pri naskladňovaní tovaru z čiech, kde nám kamióny čakajú na hraniciach.

Kuriérske služby, ktoré používame zatiaľ neodmietajú platby dobierkou  v hotovosti a preto sú stále zapnuté možnosti platby na dobierku.

Napriek tomu vám odporúčame riešiť platbu z hygienických dôvodov vopred bankovými tlačidlami, kartou popr. klasickým prevodom.

Zásielkovňa pracuje v núdzovom režime a keďže je väčšina prevádzok povinne zatvorených, sú problémy s doručením. Ak zistíme, že výdajné miesto je zatvorené automaticky dávame zásielku kuriérovi. Zásielkovňa sa tiež snaží aktualizovať možné výdajné miesta.

Poštové zásielky sa zatiaľ dopravujú spoľahlivo, iba podaj a výdaj podlieha opatreniam na jednotlivých poštách.

 

Vzhľadom k väčšiemu množstvu objednávok máme meškanie v expedícii cca 1 deň, ďalšie meškanie cca 1 deň môže nastať kvôli preťaženosti prepravcov - kuriérskych služieb.

Ďakujeme za Vaše pochopenie a prajeme Vám i Vašim miláčikom pevné zdravie!