Prečo nakúpiť u nás?

Vernostné zľavy

za vernost

Ceníme si našich zákazníkov, ktorí u nás nakupujú pravidelne. Preto Vám ako poďakovanie za Vaše nákupy prinášame nový systém účtovania vernostných zliav podľa celkového súčtu objednávok v našom internetovom obchode.

 

 

Množstevné zľavy

mnozstvoMnožstevná zľava je ďalším spôsobom, ako ušetriť pri nákupe v petparadise.sk. Túto zľavu poskytujeme pri nákupe všetkých tovarov, s výnimkou tých, kde je táto zľava ohraničená.

 

 

Objemové zľavy

objemovaVážime si našich zákazníkov, ktorí u nás nakúpia za viac ako 80 €, preto Vám ako poďakovanie za Váš nákup prinášame nový systém objemových zliav podľa celkovej čiastky objednávky v našom internetovom obchode. Tak neváhajte a začnite si vychutnávať zľavy na každú Vašu objednávku!

 

Zľavové kupóny

kuponyPretože si vážime našich zákazníkov prinášame Vám celú radu zľavových kupónov, ktoré môžete využiť pri Vašom ďalšom nákupe v našom internetovom obchode petparadise.sk.

 

 

Darček k objednávke

Darček k objednávkeVážime si našich zákazníkov, ktorí u nás nakúpia za viac ako 45,- €, preto Vám ako poďakovanie za Váš nákup prinášame možnosť vybrať si darček k objednávke. Tak neváhajte a začnite si vychutnávať darčeky na každú Vašu objednávku!

 

Zľava po registrácii

zľavaVážime si našich zákazníkov, ktorí sa u nás zaregistrujú a preto Vám ako poďakovanie za Vašu registráciu dávame zľavu na nákup v našom internetovom obchode. Tak neváhajte a začnite si vychutnávať zľavy na každú Vašu objednávku!

 

 

Doprava zdarma

doprava zadarmo

Vážime si našich zákazníkov, ktorí u nás nakúpia za viac ako 49,- €, preto Vám ako odmenu za Váš nákup dávame dopravu zdarma. Tak neváhajte a začnite si vychutnávať odmeny za každú Vašu objednávku!

 

 

Affiliate program

affiliateAffiliate program je partnerský provízny systém pre prevádzkovateľov webových stránok, ktorý funguje na jednoduchom princípe. Partner na svoje webové stránky umiestni našu reklamu, prostredníctvom ktorej prídu zákazníci do nášho internetového obchodu.

 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom