Prečo nakúpiť u nás?

Vernostné zľavy

Ceníme si našich zákazníkov, ktorí u nás nakupujú pravidelne, preto v snahe zlepšovania služieb vá...

Množstevné zľavy

mnozstvoMnožstevná zľava je ďalším spôsobom, ako ušetriť pri nákupe v petparadise.sk. Túto zľavu poskytujeme pri nákupe všetkých tovarov, s výnimkou tých, kde je táto zľava ohraničená.

 

 

Objemové zľavy

objemovaVážime si našich zákazníkov, ktorí u nás nakúpia za viac ako 300 €, preto v snahe zlepšovania služieb vám prinášame systém objemových zliav podľa celkovej čiastky objednávky v našom internetovom obchode. Tak neváhajte a vstúpte do nášho vernostného klubu a začnite si vychutnávať zľavy na každú Vašu objednávku!

 

Zľavové kupóny

kuponyPretože si vážime našich zákazníkov prinášame Vám celú radu zľavových kupónov, ktoré môžete využiť pri Vašom ďaľšom nákupe v našom internetovom obchode petparadise.sk.

 

 

Affiliate program

affiliateAffiliate program je partnerský provízny systém pre prevádzkovateľov webových stránok, ktorý funguje na jednoduchom princípe. Partner na svoje webové stránky umiestni našu reklamu, prostredníctvom ktorej prídu zákazníci do nášho internetového obchodu.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.
Viac info o cookies.