Doprava a doručovanie zásielok

doprava

 Pri výbere dopravy Vám dávame na možnosť niekoľko možností, z ktorých si môžete vybrať pre Vás najvyhovujúcejší spôsob doručenia tovaru na Vašu adresu.

 

Doprava zdarma

Pri objednávke nad 49,- €  Vám neúčtujeme žiadne poštovné ani balné.  V objednávkovom procese sa Vám zobrazuje informácia o tom za koľko ešte musíte nakúpiť, aby ste mali dopravu zdarma.

 

 • Oblasť doručenia: celá SR
 • Dni doručenia: pracovné dni
 • Doba doručenia: zvyčajne do 24 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) *platí v prípade objednania do 11:00 predchádzajúceho dňa a ak sú všetky položky z Vašej objednávky skladom
 • Časové rozmedzie doručenia: 9:00-18:00

Po potvrdení odoslania balíka budete informovaní o všetkých údajoch prepravy a o čísle zásielky.
Bližšie informácie nájdete tu

Dopravcovia:

Geis Parcel SK

Prepravná spoločnosť Geis doručuje tovar zvyčajne do 24 hodín od odovzdania zásielky do prepravy. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie, týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru. 

 • Oblasť doručenia: celá SR
 • Dni doručenia: pracovné dni
 • Doba doručenia: zvyčajne do 24 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) - *platí v prípade objednania do 13:00 predchádzajúceho dňa a ak sú všetky položky z Vašej objednávky skladom
 • Časové rozmedzie doručenia: 8:00-17:00

V prípade dodania na súkromnú adresu Vás bude doručujúci vodič kontaktovať telefonicky najneskôr 2 hodiny pred doručením zásielky, najskôr o 7:30. V prípade neúspešného pokusu o doručenie vykoná vodič nasledujúci deň druhý pokus. Presný výber hodiny dodania nie je, bohužiaľ, možný. Pokiaľ prepravcom nebudete zastihnutý, dostanete do schránky informáciu ohľadom nasledujúceho termínu doručenia.
 

Cena dopravy:

Hmotnosť balíka do kg Cena s DPH
3 4,20
5 4,60
10 5,00
20 5,60
30 5,80
40 7,20
50 8,40

 

Dobierka: Pri doplnkovej službe dobierka (COD) sa k prepravnému účtuje príplatok vo výške 1,0 € z dobierkovej sumy do 5000 €

Platba platobnou kartou: Poplatok za túto službu je 0,0 €

Neštandardné zásielky:

Zásielka nad 50kg (za každý začatý kg nad 50kg) : 0,99 €

Nadrozmerná zásielka: 7,80 €

Telefonické avízo: v cene

Sms avízo: v cene

Výdajné miesta: v cene
 

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:

 • Zásielku môžete sledovať na:Geis
 • Informačnú linku prepravcu:18 181

Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo zásielky, ktoré nájdete nasledujúci deň po expedovaní objednávky na Vašom konte petparadise.sk alebo vo svojej e-mailovej schránke.
 

Prevzatie a reklamácia

Než zásielku prevezmete, prekontrolujte, prosím, nepoškodenosť obalu, konkrétne:

 • Neporušenosť bezpečnostnej lepiacej pásky
 • Nepoškodenosť obalu - narazené rohy, prerazenie krycej fólie alebo obalu, polámaný polystyrén a pod.

 

Pokiaľ je obal akokoľvek poškodený, uveďte do protokolu o prevzatí zásielky výhradu: "Prevzaté s výhradou, poškodený obal".

Zistili ste poškodenie zásielky až po jej prevzatí a odchode prepravcu?

 • Kontaktujte nás pomocou zákazníckeho centra , kde uveďte:
  • číslo nákupného dokladu
  • číslo zásielky
  • čo konkrétne nie je v poriadku (odporúčame pripojiť aj fotografiu poškodenia)
  • kontakt na Vás

 

Slovenská pošta - doručenie na adresu

Slovenská pošta je balíkový prepravca, ktorý doručuje zvyčajne do 24 hodín od odovzdania zásielky na prepravu. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru. 

 • Oblasť doručenia: celá SR
 • Dni doručenia: pracovné dni
 • Doba doručenia: obyčajne do 24 hodín* (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky)
 • Časové rozmedzie doručenia: 8:00 - 18:00 

V prípade dodania na súkromnú adresu Vás bude doručujúci vodič prostredníctvom SMS správy informovať o približnom čase doručenia.Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Ak nebudete prepravcom zastihnutý, dostanete do schránky informáciu ohľadom nasledujúceho termínu doručenia.
 

Cena dopravy:

Hmotnosť balíka do kg Cena s DPH
5 4,50
10 5,50

 

Dobierka: Pri doplnkovej službe dobierka (COD) sa k prepravnému účtuje príplatok vo výške 1,0 € z dobierkovej sumy do 5000

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:


Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo balíka, ktoré nájdete nasledujúci deň po expedovaní objednávky na svojom konte v petparadise.sk alebo vo svojej e-mailovej schránke. Slovenská pošta – doručenie na poštu

Slovenská pošta je balíkový prepravca, ktorý doručuje zvyčajne do 24 hodín od odovzdania zásielky na prepravu. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.
 

Cena dopravy:

Hmotnosť balíka do kg Cena s DPH
5 3,90
10 4,90


Dobierka: Pri doplnkovej službe dobierka (COD) sa k prepravnému účtuje príplatok vo výške 1,0 € z dobierkovej sumy do 5000

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:


Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo balíka, ktoré nájdete nasledujúci deň po expedovaní objednávky na svojom konte v petparadise.sk alebo vo svojej e-mailovej schránke.

 

Osobné prevzatie

Pokiaľ si prajete osobne prevziať Váš tovar na adrese Štúrova 84, 956 12 Kamanová , kontaktujte nás na tel.+421911331595 alebo na info@petparadise.sk

 


 

 

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.
Viac info o cookies.