KRILL, RIASY a ŽRALOČIA CHRUPAVKA - Multivit peletky, 250 g

Silný prírodný multi-vitamínový a minerálny doplnok výživy, zostavený z tzv. " super potravín". Prevencia proti avitaminóze, pri vysokej záťaži, detoxikácii po chorobe, a i. Stráviteľnosť všetkých živín cez 85% ! Ideálna príloha k mäsu aj granulám.

 


 • €5,45 bez DPH
 • (10 ks) Skladom
  Môžeme doručiť do: 25.06.2024
€6,54 / ks
Kategória: PSY
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.25 kg
Liečivá a doplnky stravy (?): Doplnky k BARFU
 

! Super potravina pre psov!

Dodá psovi všetky potrebné i špecifické živiny, detoxikuje organizmus!

! Nekŕmiť samostatne, iba ako prísada ku krmivu!

 

 • Obsah surovín zostupne:  Hnedá morská riasa Kelp - 35%. Arktický Krill - 25%. Extrudovaná pohánka. Pivovarské kvasnice - 10%, Hydrolyzovaný krillový proteín. Sladkovodné sinice Spirulina 5%. Lososový olej. Múčka z vaječných škrupín. Chlorella. Žraločia chrupavka. Kyselina askorbová - vitamín C.
 • Obsah prirodzených živín na 1 kg krmiva:    Hrubý proteín - 32%. Tuk - 12%. Vláknina - 4%. Popol - 15%. Škrob - 23%. Vlhkosť - 10%.

Vitamíny - prirodzené zo surovín:  A - 8.750 mj., B1 - 16,4 mg, B2 - 11 mg, B3 Niacín - 71 mg, B5 kys. Pantothemová - 59 mg. B6 - 15 mg, B12 - 116,5 mcg, B8 = Cholín - 880 mg, C - 5 g., D3 - 245 mj., E - 92 mg, Beta karotén - 9 mg.

Minerály prirodzené zo surovín:  Vápnik - 2,6%. Fosfor - 1,2%. Horčík - 470 mg. Sodík - 0,5%, draslík - 340 mg, Síra - 130 mg. Meď - 7,6 mg, Železo - 305 mg, Zinok - 36 mg, Jód - 169 mg.

Poznámka:  Popol je označenie anorganického zvyšku pri spálení jednotky zmesi, pri laboratórnych rozboroch. Ide prevažne o minerálne látky. Nejde o popol pridaný do krmiva! 

 • Charakteristika: Naša granulovaná zmes vodných rias, krillu a pivovarských kvasníc, spolu s ďalšími surovinami sa radí medzi tzv. Super food, čiže Superpotraviny. Ide o marketingové označenie pre potraviny - suroviny, ktoré majú vysoký obsah látok prospešných pre zdravie ľudí alebo zvierat. Ide predovšetkým o proteíny (bielkoviny) vitamíny, minerálne látky, stopové prvky, antioxidanty, nenasýtené mastné kyseliny, a i.

Granulované doplnkové krmivo Riasy a Krill sme zostavili práve z týchto "Super surovín" Je surovinovo navrhnuté tak, aby ako doplnok výživy dodával v širokom spektre živiny, ktoré sa v surovom mäse, alebo bežnom krmive vyskytujú minimálne, alebo vôbec. Ide predovšetkým o jód. prirodzenú vlákninu, niektoré vitamíny, minerály, nenasýtené mastné kyseliny, stopové prvky, antioxidanty, ai. 

Všetky vitamíny, minerály a antioxidanty sú len prirodzeného pôvodu.

Pôsobenie zmesi na organizmus.

 1. Asi najväčší prínos tejto zmesi bude vo vysokom obsahu jódu. Tým je nápomocná pri vytváraní hormónov štítnej žľazy.
 2. Je bohatým zdrojom prirodzených, plne stráviteľných elektrolytov (vápnik, horčík, draslík), minerálov, stopových prvkov a vitamínov v celom ich známom spektre. Spoločne potom podporujú a zosilňujú prirodzenú imunitu organizmu.
 3. Je bohatým zdrojom karotenoidov - silná prírodné farbivá. Má významné antioxidačné, antibakteriálne a antivírusové účinky. Podporuje správny metabolizmus vápnika.
 4. Urýchľuje rekonvalescenciu pri fyzickej záťaži, po chorobe alebo úraze. Je to bohatý zdroj všetkých potrebných prvkov a živín.
 5. Napomáha potláčať a odstraňovať zubný povlak a zubný kameň. Zlepšuje stav srsti a kože.
 6. Podporuje mozgové funkcie - pamäť, koncentráciu, poznávacie funkcie, aj. Vhodné pri výcviku mladých psov.
 7. Detoxikácia organizmu a vylučovanie toxínov z tela. Bohatý zdroj hydrolytických enzýmov štepiacich tuky, proteíny a cukry.
 8. Zmes má vďaka vysokému obsahu Krilu a rias výraznú vôňu i chuť po rybine. Drvivá väčšina psov ju preto prijíma veľmi ochotne a bez problémov. Preto pozor na nekontrolovaný príjem, kedy pes nájde celé balenie výrobku.

 

Doplnkové krmivo Multivit pelety sú s priemerom 4 mm a dĺžke cca 25 - 35 mm. Majú tmavo zelenú farbu a výraznú vôňu po morských riasach a krille. Vo vode granule nenapučiavajú, len sa postupne rozpadajú. Krmivo neobsahuje žiadne konzervanty, arómy ani farbivá! Všetko sú len a len prírodné suroviny.

 • Možnosti použitia:   Zmes je poskladaná prevažne zo "Super surovín" tak, aby ste ich nemuseli kupovať zvlášť, zložito je prepočítavať a miešať. Je vhodná pre všetky druhy i kategórie psov , mladého až pokročilého veku .

Granule Riasy a Krill sú ideálnym doplnkom k mäsitej strave pri tzv. barfovaní. Prídavok týchto granuliek je vhodný aj pri kŕmení vareným mäsom, ku konzerve alebo k menej hodnotným granuliam s nižším obsahom mäsa, bielkovín a prirodzených živín.

Doplnok výživy Riasy a Krill neskrmujte samostatne, je príliš koncentrovaný. Dbajte, aby sa pes k nemu nedostal a nezožral ho jednorazovo príliš veľa. Mohol by mať zažívacie obtiaže. Ide ale iba o prírodné produkty, takže k otrave nemôže dôjsť. Snáď jedine pri dlhodobej vysokej konzumácii by mohlo dôjsť k predávkovaniu jódom. To je však v bežnej chovateľskej praxi len ťažko možné.

 • Dávkovanie doplnkového krmiva:  Všeobecne sa k mäsu pridáva asi 2 - 3 g na 5 kg hmotnosti psa na deň. Záleží na tom, aké doplnky stravy ešte používate. Ak žiadne, alebo je pes vo vysokej záťaži, môže sa dať až 4 - 6 g / 5 kg váhy psa / deň. Rozdeľte celkové množstvo rovnomerne do každej porcie krmiva. Kŕmte 3 - 4  týždne a potom dajte 1 - 2 týždne pauzu. Alebo pridávajte ku krmivu 2 - 3 x týždenne, napr. obdeň.

Doplnok výživy zamiešajte do mokrej mäsovej zmesi, do konzervy, do granúl - najlepšie zaliate s vývarom. Rozpustnosť je pozvoľná a granule sa rozpadajú od povrchu k stredu pomaly a postupne. Nenapučiavajú, pes ich môže bez problémov rozhrýzť.

 • Skladovanie a spotreba: Doplnkové krmivo je konzervované prirodzenou cestou, a to vysušením. Preto uložte v suchu, tme a pri teplote najlepšie do 18 ° C.

Podobné produkty

 • ARKTICKÝ KRILL - pre psov, 500 g
  Vynikajúci zdroj vysoko stráviteľných bielkovín, nenasýtených mastných kyselín Omega 3 a 6, antioxidantov a látok podporujúcich výživu kĺbov,...
  Dostupnosť:Skladom 2 
  Kód:022600556
  Značka:Krmiva Hulín
  Záruka:2 roky
 • Pivovarské kvasnice - Granule 4 mm, 1 kg
  Granulované  pivovarské kvasnice predstavujú vynikajúci kŕmny doplnok. Kvasničné bielkoviny majú vysokú biologickú hodnotu a tiež stráviteľnosť. 
  Dostupnosť:Vypredané
  Kód:022600561
  Značka:Krmiva Hulín
  Záruka:1 rok
 • Pivovarské kvasnice 500 g
  Pivovarské kvasnice v prášku vhodné ako doplnok k domácky pripravovanej strave.
  Dostupnosť:Skladom 8 
  Kód:021500050
  Značka:Krmiva Hulín
  Záruka:1 rok
  Pivovarské kvasnice 500 g
  €4,67 bez DPH
  €5,60
 • Vaječné škrupiny mleté, 500 g
  Sušené, jemne mleté vaječné škrupiny, vrátane vaječných blán. Vynikajúci zdroj prirodzeného, ​​veľmi dobre využiteľného vápnika, fosforu a...
  Dostupnosť:Skladom 33 
  Kód:022600557
  Značka:Krmiva Hulín
  Záruka:1 rok
  Vaječné škrupiny mleté, 500 g
  €2,79 bez DPH
  €3,35
 • Multivit sypký
  Silný prírodný multi-vitamínový a minerálny doplnok výživy, zostavený z tzv. " super potravín". Prevencia proti avitaminóze, pri vysokej...
  Dostupnosť:Skladom 4 
  Kód:026800051
  Značka:Krmiva Hulín
  Záruka:1 rok
 • HOVÄDZÍ KOLAGÉN - vločkovaný - pre psov, 500 g
  Unikátne doplnkové krmivo z jemných vločiek črevného kolagénu. Vysoký obsah bielkovín a prirodzeného kolagénu so stráviteľnosťou cez 87%. Určené...
  Dostupnosť:Vypredané
  Kód:022600817
  Značka:Krmiva Hulín
  Záruka:2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.