African Parakeet Loro Parque Mix - prémiová zmes pre stredné africké papagáje

  • 1 z 2

PREMIUM - ZRNINOVÉ ZMESI obohatené o komplex V.A.M (vitamíny, aminokyseliny a minerály), FOS a drvené ústricové lastúry a morské minerály. Balenie 1kg.


  • €4,98 bez DPH
  • (13 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 29.09.2022
€5,98 / ks
Kategória: Zrniny pre malé a stredné papagáje
Hmotnosť: 1 kg
 

Krmivo pre africké druhy stredných papagájov African Parakeet Loro Parque Mix je obohatená zmes zrnín optimalizovaná pre plnohodnotný život afrických druhov malých a stredných papagájov. Táto zmes sa skladá zo starostlivo vyberaných semien a navyše je obohatená o vitamíny, aminokyseliny a minerálne látky, spracované v extrudovaných VAM peletách. Navyše VAM pelety obsahujú zložku Florastimul, ktorá zabezpečuje optimálnu črevnú mikroflóru a zabraňuje vzniku črevných ochorení. Podrvené lastúry zabezpečia dobrú funkciu svalu žalúdka a správnu rovnováhu vápnika a fosforu.

Zmes bola zložená na základe konzultácii s vedeckým tímom Loro Parque (Tenerife) a v parku ju používajú ako základnú potravu pre všetky africké malé a stredné papagáje.

Versele-Laga podporuje Loro Parque Fundación, ktorej cieľom je zachovanie ohrozených druhov vtákov a ich životného prostredia. Zakúpením tohto produktu podporíte Loro Parque Fundación na pomoc prírode.
Orientačné nutričné hodnoty:
Bielkoviny 14%,
Tuk 10%,
Popol 6%,
Vláknina 7%,
Vápnik 0,9%,
Fosfor 0,3%,
Vitamín A 6,000 IU / kg,
Vitamín D3 1,200 IU / kg,
Vitamín E 14 mg / kg,

Zloženie:
Žlté proso, Konope, Biele proso, Lúpaný ovos, VAM pelety, Japonské proso, Pohánka, Nelúpaná ryža, Ovos, Konopné semiačka, Ľanové semiačka, Drvené lastúry

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: