Bio-Life Air Cleanse spray 250ml + rozprašovač

Air Cleanse je aerosól, ktorý účinne odstraňuje zo vzduchu zvieracie, roztočové alergény a peľové častice, ktoré sú príčinou alergických reakcií u ľudí.


  • €22,98 bez DPH
  • (3 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 07.07.2022
€27,57 / ks
Kategória: Starostlivosť o mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.28 kg
Kozmetika pre domácnosť mačky (?): Upratovanie, dezinfekcia, pohlcovače pachu
Kozmetika pre domácnosť psa (?): Upratovacie prostriedky a dezinfekcia
Kozmetika pre domácnosť so psom (?): Upratovacie prostriedky
 
AIR Cleanse Air Cleanse je aerosól, ktorý účinne odstraňuje zo vzduchu zvieracie, roztočové alergény a peľové častice, ktoré sú príčinou alergických reakcií u ľudí.
 
AKO FUNGUJE Účinné čistiace látky spoločne s prírodnými antialergénmi eukalyptom a ylang ylang obalia a zneutralizujú peľové a zvieracie a roztočové alergény.
 
JEDNODUCHÉ POUŽITIE - Pred použitím dobre pretrepte. - 2 × týždenne po dobu 2 týždňov, potom raz týždenne - 1 strek na 5 m2 miestnosti - Po 2-3 hodinách utrite prach a povysávajte Pri peľovej alergii v období peľovej sezóny zvýšte dávkovanie na 1 × denne, najlepšie po poludní alebo popoludní, kedy je koncentrácia peľu vo vzduchu najvyššia. Vetrať odporúčame iba za pomocou špeciálnej peľovej siete.
 
RÝCHLOSŤ ÚČINKU Prípravok účinkuje ihneď po aplikácii. Neutralizuje alergény a znižuje počet roztočov a ich zvyškov. Imunitnému systému človeka môže trvať až týždeň než sa dostane opäť do rovnováhy.
 
AKO DLHO ÚČINKUJE Mnoho alergénov je ľahkých, preto sa veľmi ľahko dostávajú do vzduchu, kde poletujú a následne sú vdychované. Preto je dobré používať prípravok podľa odporúčania.
 
OBSAH PRÍPRAVKU 250 ml
 
ZLOŽENIE PRÍPRAVKU Nitrogen , Aqua, Ethyl alcohol, PPG-26 Buteth 26, PEG-40 hydrogenated caster oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Quarternium-26, Quarternium-22, Canaga odorata

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: